МОДУЛЬ VIII. КРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ

Тема № 31

КРИЗА У ПОМІСНІЙ ЦЕРКВИ

Викладач: Дмитро Бодю


Старший пастор церкви «Слово життя» в г. Мелітополь, Украина

Багато християн всіма силами намагаються заперечувати наявність криз у помісній церкви. Якщо ж подібні кризи виникають, то лідери церков часто схильні або ігнорувати їх, або знайти когось, кого можна було б призначити винними. Та й наприкінці, у глибині душі всі ми очікуємо, що коли настане Пробудження, то всі кризи природньо зникнуть.

Пастор Дмитро володіючи багатим досвідом управління церквами які проходять кризи, переконує, що кризи як такі — це невід’ємна частина життя кожного помісного тіла Христа.

Немає потреби лякатись криз. Вони прийдуть бажаємо ми того або ні оскільки помісні церкви складаються з недосконалих людей. Но дуже важливо для лідерства церков розуміти — як треба правильно реагувати коли криза настає .


Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Дмитро Бодю народився в м. Мелітополь, Україна 1972 року. У 20 років став пастором церкви "Слово Життя" м. Мелітополь і є ним до цього часу. З 2006 по 2014 роки був пастором церкви "Слово Життя" м. Сімферополь і продовжує підтримувати їхню роботу донині.

Пастор Дмитро одружений, у нього троє дітей і двоє онуків. Разом зі своєю дружиною Оленою ведуть служіння сім'ям.

Дмитро має богословську освіту. Навчався в Далласі, США. В Україні отримав ступінь доктора практичного богослов'я. Має великий досвід участі в конференціях в Україні та за кордоном. Успішно навчає за темами "Керівництво церквою", "Шлюб і сім'я" та "Управління фінансами: особистий і церковний бюджет".

Пастор Дмитро вірить, що Бог хоче трансформувати церкви України, перевести їх на більш зрілий рівень, для того, щоб ми були зрозумілі суспільству, приймати нових людей і допомагати їм відбутися в Бозі.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda