МОДУЛЬ VIII. КРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ

Тема № 29

ОСОБИСТА КРИЗА СЛУЖИТЕЛЯ

Викладач: Микола Савчук


Пастор церкви «Спасіння» м. Вишневе, Україна

Хтось зазначив, що пастором бути легко, от тільки якби не «ці люди». Однак часто причиною наших проблем і переживань стають не зовнішні обставини, а особа, яку ми щоранку бачимо у дзеркалі.

«Як уникнути непотрібних стресів? Не зійти з дороги? Витримати удари долі? Не розчаруватися і не впасти від фізичного та емоційного виснаження? А найголовніше – залишитися вірним своєму покликанню і виконати Божу волю?», - саме про це на прикладах з власного життя і на основі біблійних текстів розповідає Микола Савчук.

Поранений лідер травмує інших, а духовно здоровий – стає запорукою здоров’я для усієї церкви. Тож, хоча кризи неминучі, саме від нас залежить, куди повернути на життєвих розвилках.

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Микола Савчук — єпископ, пастор церкви "Спасіння" у м. Вишневе (Київська область, Україна). Народився у невіруючій сім’ї, але у 10 років навернувся до Господа унаслідок чудесного зцілення від туберкульозу кісток.

Закінчив факультет журналістики Києво-Могилянської Академії. У своєму служінні приділяє особливу увагу розвитку системи домашніх груп, масовому та особистому євангелізму, наставництву, роботі з молодим поколінням. Автор книг "Вижити в штормі" та "Доступно про Бога та Біблію".

Разом із дружиною Діною виховує доньку Яну та сина Святослава.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda