МОДУЛЬ VI. СКЛАДНІ ПИТАННЯ УЧІННЯ

Тема № 24

ПРИРОДА ОМАН У БОГОСЛОВ’І

Викладач: Денис Подорожній


Старший пастор «Ташкентської міської церкви Христа», Узбекистан

Християнська Церква протягом всього часу свого існування зіткалась з виникненням єресі, різноманітним проявам котрої вона мала протистояти. Незважаючи на те, що Вселенські собори у перших віках існування Церкви затвердили всі основні доктрини ми сьогодні все ще продовжуємо зіткатися з проявами хибних вчень в середі християн.

У своїй темі Денис Михайлович Подорожній послідовно розглядую природу виникнення єресі у церкві. Причин тому маса і вони походять з різних площин життя людини — від безпосередньої брехні сатани до культурних особливостей у різних народів та впливу мислення сучасної епохи.

Незважаючи на те, що єресь існує зовсім не обов’язково йти в них на поводу. Володіючи багатим досвідом служіння пастор Денис ділиться важливими істинами, котрі допоможуть нам перебувати у здоровому біблійному вченні та не ухилятись в різні боки.

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Денис Михайлович Подорожний народився в Ташкенті, Узбекистан в родині викладачів. Виріс в атеїстичному оточені. В 1989 році він прийняв Христа та в квітні 1991 року закінчив Біблійну школу церкви «Слово віри» в Вільнюсі, Литва.

В 1991 році Денис Подорожний був висвячений в служіння пастора. Починаючи з 1996 року Денис Подорожний почав активно проповідувати в різних частинах світу — країнах СНД, Балтії, Європи, США и Південної Кореї.

В 2005 році на відмінно закінчив Російську християнську гуманітарну академію (РХГА, Санкт-Петербург), за спеціальністю — релігієзнавець. В 2009 році отримав від Латинського Університету Теології (США) звання почесного доктора богослов’я.

Денис Подорожний є динамічним проповідником слова Божого. В властивій йому зваженої, осмисленій але також цікавий та легко засвоюваний формі, він розкриває Біблійний підхід до різних аспектів християнського життя. Він також відомий своїми проповідями на християнському телебаченні та численними публікаціями в мережі інтернет.

Пастор Денис одружений. Його дружина Марина Подорожня також добре відома багатьом, як християнський служитель. Подружжя Подорожніх мають двох дорослих синів — Давида та Даниїла, та молодшу доньку Мішель.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda