МОДУЛЬ VI. СКЛАДНІ ПИТАННЯ УЧІННЯ

Тема № 22

ГЕРМЕНЕВТИКА

Викладач: Сергій Сухов


Пастор церкви «Скинія віри» г. Тольятті, Росія

Біблія — це слово Бога до людини через котре Він відкриває нам Себе. Коли Господь дав нам Святе Письмо, то він не зашифрував його, но бажання Бога було у тому, щоб ніхто «не згинув, але мав життя вічне» (Iван.3:16). Саме тому ап. Павло та інші автори Нового заповіту закликали Церкву берегти істини о Бозі, які були нам відкриті.

Але чи може християнин вивчати Святе Письмо та розуміти його невірно? Чи існує можливість читаючи Біблію прийти до висновків котрі повністю суперечать тому, во що вірить Церква? — Нажаль, але так… Саме існування багатьох хибних вірувань, котрі використовують Біблію тому сумний приклад.

Справа в тому, що вивчення Святого Письма — то є по суті робота з текстами, та роблячи дослідження таких текстів слід розуміти прости правила роботи з ними. Також при дослідженні Святого Письма слід застерігатись сверх-духовності, впливу ліберальних поглядів та крайнього індивідуалізму — головних ворогів Біблії!

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Сергій Сухов на протязі 20 років служить пастором церкви «Скинія віри» м. Тольятті, Росія. Релігієзнавець та викладач релігієзнавства. Основу викладання пастора Сергія складають онлайн-курсі по Герменевтиці та Есхатології. Окрім цього пастор Сергій веде Телеграм-канали «Екзистенція» ті «Панічні напади».

23 роки у шлюбі. Зі своєю дружиною Крістіною виховують трьох доньок.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda