МОДУЛЬ VI. СКЛАДНІ ПИТАННЯ УЧІННЯ

Тема № 21

ХРИСТИЯНСЬКА АПОЛОГЕТИКА ПРОТИ СУЧАСНОГО АТЕЇЗМУ

Викладач: Серій Головін


Доктор філософії. Доктор прикладного богослов’я

Декан Міжвузівського ф-та апологетики християнства

Необхідність проповіді Євангелії невіруючим усвідомлює переважна більшість християн. Але здається, що ця сама більшість, котра добре розуміє потребу у благовісті відчуває панічний страх перед любою нагодою свідчити невіруючим. Частина помилок в підході до благовістя надумана, частина цілком реальна. У першому розділі теми піде річ про Біблійну стратегію благовістя.

Другий важливий аспект стосовно благовістя загалом, полягає в сучасній системі освіти, котра під впливом ідей гуманізму насаджує у молодому поколінні невіру в Бога. Сучасна церква не повинна миритися с подібним станом речей.

Та й нарешті, для сучасної церкви важливо розуміти, який підхід до благовістя слід застосовувати в епоху метамодерна.

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Головін Сергій Леонідович — доктор філософії (Ph.D), доктор прикладного богослов’я (D.Min), магістр гуманітарних наук (MA, релігієзнавство), магістр природознавства (фізика Землі), магістр педагогіки (фізика).

Президент Християнського Науково-апологетичного Центру.
Декан Міжвузівського факультету апологетики християнства.

Автор учбових матеріалів «Введення в систематичну апологетику», «Основи логіки для вируючих ті невіруючих», «У пошуках Божої волі. Нарис практичної християнської етики», «Біблія та політика. Основи громадяньского суспільства», «Основи крос культурного благовістя»; книг «Світогляд: втрачений вимір благовістя», «Всесвітній потоп: міф, легенда або реальність?», «Еволюція міфу: як людина стала мавпою», «Хвала Богу за кризу», «Радість Апокаліпсиса», «За образом та подобою. Походження, сутність та презначення людини», «Чи є Бог?», «Динозаври у Біблії та в історії», «Біблійні основи науки»; публікацій в спеціальних журналах Академії Наук СРСР; винаходів в сферах геофізики и лазерної оптики; робот по християнської апологетики.
Одружений, двоє дітей.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda