МОДУЛЬ V. ЦЕРКВА ТА СУСПІЛЬСТВО

Тема № 20

ВЗАЄМОВІДНОСИНИ ПОМІЖ ЦЕРКВАМИ

Викладач: Віктор Судаков


Старший пастор церкви «Нове життя» м. Єкатеринбург, Росія

Не дивлячись на велику кількість помісних церков на пострадянському просторі та майже 30-ти річну історію їх активного служіння тема взаємовідносин поміж церквами залишається свого роду білою плямою в Євангельському середовищі. Пастор Віктор Судаков як пастор великої церкви та маючи за плечами великий досвід пасторського служіння ділиться з нами важливими істинами стосовно того, як можна досягнути здорових між церковних відносин.

По-перше для цього слід мати правильний підхід до розуміння богослов’я оскільки саме питання віровчення часто становлять каменем спотикання в спілкуванні серед християн. В цієї темі буде представлений здоровий підхід, що надаю можливість побудувати добрі взаємовідносини поміж церквами без доктринальних поступок.

Також увага в цієї темі буде приділена характеру служіння деяких церков та трансформацію їх підходів. Часто саме радикальне відношення створювало серйозні проблеми навіть при повної згоди стосовно доктрин.

Та й нарешті, пастор Віктор поділиться добрим досвідом як соціальні та інші сумісні проекти можуть дозволити церквам досягати результатів, котрі не могла б досягнути жодна церква діючи на самоті.

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Віктор Судаков — засновник та старший пастор церкви «Нове життя» м. Єкатеринбургу.

У 1998 році Російським Об’єднаним Союзом Християн Віри Євангельської Віктор Судаков був висвячений в сан єпископа. В цьому сані він очолює Уральський Союз Церков Християн Віри Євангельської.

У 2008 році він був призначений уповноваженим представником РОСХВЄ у Свердловської області.

Велику підтримку в служінні пастору Віктору надає його дружина Діана та їхні діти.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda