МОДУЛЬ V. ЦЕРКВА ТА СУСПІЛЬСТВО

Тема № 19

ХРИСТИЯНСЬКА МІСІЯ В СУСПІЛЬСТВІ

Викладач: Ярослав Лукасік


Засновник та керівник Християнської відкритої академії

Багато в чому Церква Ісуса Христа є унікальним інститутом завдяки «Великому дорученню» яке було надано їй від Господа. Переважна більшість християн розуміє Велике доручення у контексті наголошення Благої звістки грішникам, котрі потребують спасіння та таке розуміння, безумовно є вірним. Але чи усвідомлюють вірні послідовники Христа який вплив на рівень сприйняття Євангелія окремою особистістю відіграє культура оточуючого суспільства?

«Як протестанти ми дуже добре навчились ловити рибу — приводити особистості до Христа. Але при цьому ми наполегливо ігноруємо ріку, в якій ця риба плаває — недооцінюємо фактор впливу культури народу» — стверджує Ярослав.

В темі «Християнська місія в суспільстві» увага буде приділена «Культурному мандату» Церкви. Чи є Церква сьогодні сіллю для оточуючого її світу або ж світогляд Євангельських християн на пострадянському просторі просочений сумішшю православ’я, комунізму з постмодернізмом? Добрий орієнтир в цьому плані є приклад Реформації, яка визначила розвиток для багатьох країн Заходу.

Матеріал теми включає в себе*:

  • 3 відео-урока
  • План-конспект
  • Тест

* матеріал теми доступний для зареєстрованих учасників Програми

Про спікера:
Ярослав Лукасік народився в Східній Польщі. В 1989 році, у віці 17 років, він був покликаний Господом для проповіді Євангелії в Радянському Союзі. Отримавши освіту у Варшавському університеті Ярослав переїхав до Білорусі, де заснував мінську «Церкву Іоанн Предтеча» та ряд служінь, головною метою яких була проповідь Євангелія серед молодих інтелектуалів і поширення християнського світогляду в різних сферах суспільства.

В 2007, після 14 років проживання в Білорусі, Ярослав був депортований неокомуністичним режимом. В 2008 разом із дружиною Наталією і чотирма дітьми він переїхав до Києва, де живе й досі.

В 2011 Ярослав започаткував Східноєвропейський лідерський форум, а в 2012 році був запрошений приєднатись до оргкомітету Європейського лідерського форуму (European Leadership Forum). В 2014 році Ярослав разом з командною молодих українських християн відкрив медіа-ресурс «Християни для України», який висвітлює різні теми суспільного життя з християнської перспективи. Щодня кілька авторських матеріалів публікуються в на сайті і в соцмережах.

В 2016 – 2017 роках Ярослав приєднався до центрального оргкомітету з питань відзначення 500-річчя Реформації в Україні. Разом із командою Східноєвропейського лідерського форуму в межах програми «Реформація 500» вони здійснили велику кількість різних проектів (медіа, освітніх, євангелізаційних і ін.).

З 2020 року Ярослав служить як голова ради «Християнської відкритої академії», яка зосереджена на тренуванні і оснащенні християнських служителів для публічного простору в Україні.
© 2020 Слово Жизни. Все права сохранены.
Сайт сделан AndyPol.pro
Made on
Tilda